www.uleva.cz

rodinná a individuální terapie, péče nejen o duši

Kvantová regrese

Jedná je o velmi jemný proces kontaktování VYŠŠÍHO JÁ přes trans, s možnostmi získat odpovědi na mnohé otázky, na které vám vaše vědomá mysl není schopná odpovědět. Dalším bonusem této techniky je, že  můžete bezpečně, jako pozorovatel, nahlédnout do svých minulých životů, které vám samo Vyšší Já vybere.  A nejen to, ono vám i poví , proč vám zrovna tento život ukazují. Jaký byl jeho smysl, či co jste se v něm naučili.
Je to velké a léčivé. Navíc dostanete nahrávku průběhu regrese, aby jste věděli, co jste v transu povídali. Často nová silná myšlenka překryje druhou. Klienti si dost pamatují po skončení, ale ne vše.
Co je potřeba udělat, aby jste mohli kvantovou regresi absolvovat :
Připravit si dopředu do deseti otázek, na které by jste rádi měli odpověď.  Dovolit si být co nejvíce uvolněný, aby přes vaše mluvidla mohlo vaše Vyšší Já hovořit. A pak se necháme vést.
Ano, také se objednat a dopřát si čas klidu před i po regresi.

Děkuji paní Dolores, že dala kvantovou regresi světu.
Asi víte, že ani jedna technika není samospasitelná a že každá má svůj prostor působnosti.
A je pravdou, že skrze Kvantovou regresi přišly ke mě informace, jenž mě velmi překvapily. Nikde jinde jsem nezískala odpověď třeba na otázku : jaké je mé poslání v současném životě. Někde uvnitř mě bylo, že by to mohlo být léčení fyzických i duševních bolestí, předávání vzkazů od zemřelých. Přeci to už léta dělám.
Odpověď byla : Přinášíš mír lidským duším.....
Tak mě to hladí, je to fajn, cítím vděčnost, ke všemu a ke všem ....