www.uleva.cz

rodinná a individuální terapie, péče nejen o duši

Ceník:

 

vzkaz od andělských bytostí, duchovních průvodců,
nenarozených dětí, lidí v komatu nebo zemřelých
950,- Kč
( Lze je převzít osobně, poštou nebo mailem )
Od září 2017 je nová cena za vzkazy. Důvodů je více. Jedním z nich je, že vzkazy, už téměř vždy, přinášejí nejen vysvětlení ale i možnost léčení i rituály. To dříve nebylo. Dnes potřebuji daleko více přípravy na udržení si vibrační úrovně, abych mohla vzkaz zachytit a napsat . Pravdou je i to, že tím, že jsou složitější a obsažnější, je občas pro Vás těžké jim porozumět. Nepřichází informace pouze v z vašeho vědomí ale i z mnoha dalších sfér. Často rituál nabízí léčení více úrovní, nejen jedné lidské bytosti.
Vede mě to i k tomu, abych opět vrátila možnost 10.min.telefonické konzultace vzkazu, ( těm, kteří ji potřebují ), ale až 14.dni po jeho doručení a ta bude součástí ceny vzkazu. Nemůžu vám říkat, co máte přesně udělat, ale o čem ten vzkaz je a pomoci rozkrýt vazby v něm.
Dalším důvodem je i to, že žádostí je mnoho a přichází únava.. Slibuji si s navýšením ceny, že o vzkaz požádá opravdu jen ten, který má v úmyslu s ním dále pracovat. Že nebudou psát ti, co jsou jen zvědaví.
Sama, o vzkaz pro vás, žádám na základě vašeho mailu a pak musím počkat na impuls. Nemohu toto časově řídit, takže prosím o trpělivost, ozvu se až pro vás vzkaz budu mít.
Také prosím neplaťte vzkaz dříve, než vám přijde. Ač to tak nemyslíte, je to vnímáno jako " nátlak " a je pro mě daleko těžší vzkaz takto přijmout.
Děkuji vám za pochopení.

 
účast na celodenních rodinných konstelacích 1100,- Kč
  
individuální terapie (sezení 3 hod) 1500,- až 2000,- Kč
Postup při objednání se na individuální terapii:
Terapie je práce na úrovni podvědomí a Vaše Duše nám sama ukáže, kudy se vydat. Je možné, že máte u sebe přivtělenou duši nebo jste zůstali "viset " částí své Duše v některém z traumat tohoto ale i minulého života. Většinou je příčina Vašich potíží někde jinde, než to zanalyzuje Vaše vědomá mysl. Doporučením je nechat se vést.
Také nově žádám o  zálohu. Důvodem je, že symptomy Vašich problému se mohou zintenzivnit, nebo objevit další, úplně nové. Děje se to, protože dva dny před terapií už dochází na úrovni podvědomí k pohybům. A to ty, co zatím nemají moc vůle ke změně, odrazuje. Záloha je pro mě i pro Vás dohodou na spolupráci a společný záměr Vám pomůže projít procesem léčení a uzdravování.
Pracuji  většinou od 9.00, od 13.00 nebo od 17.00.hod, ale je možné se domluvit i na jiném čase..
Napište prosím, nebo si zavolejte o termín.
Rezervace termínu pak bude platná po zaplacení zálohy 500,- na 0103751309/0800, v.s. Vaše jméno a den terapie.
Cena tříhodinové terapie je podle náročnosti 1500,- - 2000,-
Pokud nebudete moci přijít, a dáte včas vědět, můžeme termín přeobjednat..
Pokud termín zrušíte den před, nebo v den terapie, záloha je pak nevratná.
Počítejte s tím, že terapie je na tři hodiny a že pak můžete být fyzicky unavení.   

regresní terapie (sezení 3 hod) 1500,- až 2000,- Kč

Body 1500,- Kč


Kvantová regrese (cca 4 hodiny)
1700,- Kč


Číslo účtu pro platbu převodem: 0103751309/0800
Do zprávy pro příjemce napište své jméno.photo26